Vitamed - Zdrowiej z namiVitamed LIVE - relacje z konferencji

Preparaty

 • Dermicin

  Dermicin

  Dermicin to specjalistyczny zestaw na ciemieniuchę. Zapewnia kompleksowe postępowanie terapeutyczne i pielęgnacyjne w leczeniu ciemieniuchy. Opakowanie zawiera butelkę z serum w aerozolu, delikatną szczotkę z gąbką do masażu i grzebień. Nie wymaga spłukiwania.

  więcej

 • Emofix

  Emofix

  Emofix hemostatyczna maść ochronna na krwawienia z nosa i skóry. Nieinwazyjne i szybkie rozwiązanie terapeutyczne na krwawienia z nosa i z ran skórnych. Pełni funkcję bariery ochronnej oraz wzmacnia działanie naturalnych czynników krzepnięcia krwi. Reklama

  więcej

 • Nailner

  Nailner

  Nailner to linia preparatów do leczenia grzybicy paznokci. Przynoszą widoczny efekt w krótkim czasie. Opatentowany system transportu substancji czynnych umożliwia przenikanie składników przez twardą keratynę paznokcia, aż do jego łożyska i zwalczanie infekcji grzybiczej.

  więcej

 • PoxClin BodyMousse

  PoxClin BodyMousse

  PoxClin BodyMousse pianka przeciwświądowa. Na świąd skóry i pokrzywkę. Szybko łagodzi świąd, przynosi natychmiastowy efekt chłodzący i kojący. Zmniejsza ryzyko wtórnego zakażenia bakteryjnego. Zapobiega powstawaniu blizn. Bezpieczna dla dorosłych i dzieci w każdym wieku.

  więcej

 • Spotner blizny

  Spotner blizny

  Spotner blizny żel silikonowy na różne rodzaje blizn w tubce z końcówką masującą. Preparat na bazie silikonu, wzbogacony o składniki kosmetyczne, które zwiększają skuteczność i poprawiają wygląd blizn i rozstępów.

  więcej

 • Wortie

  Wortie

  Wortie szybka i precyzyjna krioterapia do usuwania kurzajek i brodawek - już po 1 aplikacji. Unikalna, opatentowana metalowa końcówka pozwala na precyzyjne zamrożenie kurzajki lub brodawki stóp, nie uszkadzając otaczającej, zdrowej skórę.

  więcej

 • Wortie plastry

  Wortie plastry

  100% bawełniane plastry Wortie do usuwania brodawek/kurzajek zawierają wysoce skoncentrowany kwas salicylowy (40%). Kwas powoduje chemiczne złuszczanie i stymuluje odnowę komórkową, usuwając złuszczoną skórę. Dzięki temu tworzy się nowa, zdrowa skóra, a kurzajka / brodawka obumiera i znika w ciągu 7-14 dni. Dla dzieci od 4. roku życia i dorosłych.

  więcej